Na zaproszenie Cristiana Betti burmistrza miasta partnerskiego Corciano mieliśmy przyjemność wziąć udział w Corciano Castello di Vino.

To wydarzenie którego celem jest promocja miasta i jego mieszkańców oraz regionu. Wśród smakoszy region Umbria słynie z wybornej oliwy, czarnych trufli i wina. I właśnie tam od 4 do 6 października 2019 prezentowaliśmy wina z naszej winnicy pośród 16 włoskich wystawców. Zabytkowe, urokliwe miasto usytuowane jest na skale skąd roztacza się wspaniały widok na okolicę.

To były 3 dni pełne wrażeń. Pracowaliśmy, ale także bawiliśmy się świetnie, bo okazji do tego było sporo- koncerty na żywo, wystawy, pokazy somelierskie,degustacje, plenery malarskie, pokaz mody.Podczas imprezy odwiedziło nas blisko 1000 osób, nasze wina spotkały się z uznaniem co dodaje nam skrzydeł i zapału tworzenia kolejnych roczników.

Serdeczne podziękowania dla Burmistrza Miasta Corciano Cristian Betti, Prezydenta imprezy Corciano Casteli di Vino Bruno Nucci oraz Barbary Paltriccia z Comune Corciano za zaproszenie, wspaniałe przyjęcie i mamy nadzieję na kolejne spotkanie.